Bella Dieta, - Gabinet dietetyczny, poradnia żywieniowa, dietetyk | Kobieta
83
page-template-default,page,page-id-83,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

BELLA znaczy piękna…

Nie musimy wyglądać jak modelki, ale powinnyśmy zrobić wszystko, by możliwie najlepiej zadbać o siebie i swoje zdrowie. Być może to Twoje pierwsze zetknięcie z dietą… A może odchudzałaś się już wiele razy sama powszechnie dostępnymi dietami i napotykałaś na przeszkody – trudne do zdobycia składniki posiłków, skomplikowane, pracochłonne dania, krótkotrwałe rezultaty… Tak być nie musi!

Jeśli jesteś na stronie poradni żywieniowej, prawdopodobnie jesteś gotowa na wyzwania i planujesz zmianę swojej sylwetki. Może chodzi “tylko” o kilka nadprogramowych kilogramów, które spędzają Ci sen z powiek, a może sprawa jest poważniejsza i wymaga pozbycia się 25 – 30 kg … Niezależnie od Twojego celu w poradni znajdziesz pomoc, która pomoże Ci w jego realizacji. Skupiając się na odpowiedniej diagnostyce, proponujemy również skuteczne diety dla osób z nieudanymi wcześniejszymi próbami odchudzania.

Pamiętaj, że decydując się na odchudzanie ważne jest, by przeprowadzić to “raz a dobrze” czyli aby skupić się zarówno na skutecznym spadku masy ciała jak i stabilizacji osiągniętych rezultatów, a nie podejmować wiele różnych prób. Odchudzając się często, na własne życzenie obniżamy tempo przemiany materii, “postarzamy” metabolizm i czynimy kolejne próby odchudzania mniej skutecznymi.

Zapisy i informacje: info@belladieta.pl oraz 695.420.402

Szczegółowe informacje na temat konsultacji dietetycznych, znajdziesz w dziale WIZYTA W PORADNI

Jeśli nie masz możliwości osobistego spotkania z dietetykiem, skorzystaj z programów internetowych. Na ich temat przeczytasz w dziale BELLA DIETA ON – LINE