Bella Dieta, - Gabinet dietetyczny, poradnia żywieniowa, dietetyk | Faq
54
page-template-default,page,page-id-54,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 
Jakich efektów można spodziewać się w czasie odchudzania?

Prawidłowa utrata masy ciała w przypadku zdrowej dorosłej osoby powinna – średnio – mieścić się w przedziale 0,5 – 1 kg tygodniowo. To są cele jakie stawiam sobie wspólnie w trakcie współpracy. Podana średnia ma charakter orientacyjny – ostateczny efekt zależy m.in. od predyspozycji genetycznych, wcześniejszych doświadczeń dietetycznych,  aktualnego sposobu odżywiania i aktywności fizycznej.

Czy w trakcie odchudzania stosowane są jakieś suplementy?

Nie polecam suplementów „wspierających” odchudzanie. Moi Klienci uzyskują efekty poprzez naukę zdrowych nawyków żywieniowych i aktywność fizyczną.

Jak często odbywają się wizyty kontrolne?

Plan wizyt ustalany jest indywidualnie w czasie pierwszych konsultacji. Z większością Klientów spotykam się raz na 2 – 3 tygodnie.

Czy zajmuję się również prowadzeniem dzieci i młodzieży?

Tak. Współpraca ta wymaga szczególnego indywidualnego podejścia.

Jak wygląda sposób odżywiania jaki promuję w poradni?

Wszystkie materiały, które przekazuję swoim Klientom mają na celu naukę nawyków żywieniowych.
Są to diety racjonalne, oparte na normach medycznych Instytutu Żywności i Żywienia. Nie są to „diety cud”. Proponowane przepisy bazują na powszechnie dostępnych składnikach i są dopasowane do preferencji smakowych, stylu życia i możliwości czasowych danej osoby.