Bella Dieta, - Gabinet dietetyczny, poradnia żywieniowa, dietetyk | Dietetyk On-Line
67
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-67,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 
KONTAKT E-MAIL:

Jeśli cenisz elastyczną formę współpracy drogą e-mail, lubisz mieć stały kontakt z dietetykiem, skorzystaj z programów internetowych. Troskliwa opieka dietetyczna i możliwość nieograniczonego kontaktowania się z dietetykiem w czasie trwania abonamentu, pozwolą Ci na osiągnięcie widocznych rezultatów.

Oferta współpracy on – line dotyczy pełnej oferty gabinetu czyli zarówno odchudzania, problemów zdrowotnych czy przygotowania / dietetycznego prowadzenia ciąży.

PROGRAMY INTERNETOWE TO:

szczegółowy wywiad żywieniowy na którą składa się wstępna ankieta, którą otrzymasz od dietetyka. Odpowiesz w niej na pytania dotyczące wielu zagadnień m.in. tego jak jesz obecnie, jak wygląda Twoja sytuacja zdrowotna, jakie leki przyjmujesz, co chcesz zmienić, co lubisz jeść, jak wygląda Twój styl życia, jaki jest charakter Twojej pracy, ile czasu możesz poświęcić na przygotowanie posiłków. NOWOŚĆ! Jeśli wolisz omówić swoją sytuację z dietetykiem, możesz - po rozpoczęciu programu i bez dodatkowych opłat - umówić się na jednorazową konsultację wstępną przez telefon lub skype (czas trwania max 60 minut).

stały kontakt emailowy z dietetykiem w czasie trwania abonamentu

dokładnie rozpisana dieta indywidualna, dopasowana do Twojej sytuacji zdrowotnej, stylu życia, możliwości czasowych i tego co lubisz. Dieta jest rozpisana na kilka posiłków (zwykle 5 posiłków), które są dokładnie rozpisane na ilości (gramy + miary domowe) oraz zawiera dokładne przepisy. Ilość opracowanych zestawów zależna od rodzaju programu - informacje o rodzajach programów znajdują się poniżej

cotygodniowa kontrola postępów

Programy internetowe to bardzo popularna i lubiana forma współpracy. Pracuję na niej blisko od 14 – lat z bardzo dobrymi rezultatami. Często jest zamawiana w formie vouchera – prezentu dla bliskiej osoby mieszkającej w kraju lub za granicą, zwłaszcza przez osoby, które wcześniej same sprawdziły jej skuteczność.
PROGRAMY ON – LINE:
 • PROGRAM 5 - TYGODNIOWY (z 7 wzorcowymi zestawami diety indywidualnej)

  410zł
 • PROGRAM 10 - TYGODNIOWY (z 14 wzorcowymi zestawami diety indywidualnej)

  705zł
Każdy z programów można przedłużać o kolejne te same programy (tak jak opisano powyżej) lub abonamenty opieki dietetycznej on – line, bez nowych zestawów diety (szczegóły poniżej).
KONTYNUACJA WSPÓŁPRACY (cotygodniowy monitoring rezultatów, dostępność emailowa dietetyka, możliwość modyfikacji wcześniejszej diety, dodawania przepisów):
 • opieka dietetyczna on - line - abonament 5 tygodni

  150zł
 • opieka dietetyczna on - line - abonament 10 tygodni

  270zł
 • opieka dietetyczna on - line - abonament 15 tygodni

  380zł

Z programów często korzystają również pary i całe rodziny. Wówczas cena ustalana jest indywidualnie, w zależności ilości członków rodziny.

Jeśli jesteś zdecydowany na program, dane do przelewu znajdziesz